Chrapot miminka

Otázku položila: Jitinka 17.5. 14:02

Ahoj, prosím o radu. Dcera (necelé 2 měsíce) měla trochu rýmu, doktor říkal, že mám vlhčit vzduch a dávat mořskou sůl. A teď začala jakoby ztrácet hlas? Stalo se vám to také někomu? Doktorovi se nemůžu dovolat. Děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • andra6af17.5. 14:48

  Synovy se to stalo cca ve 3 měsících, doporučuji zítra navštívit lékaře, může to být laryngitida, Olda taky začal při při pláči chraptět. Dvouměsíční dítě by chraptět ani ztrácet hlas rozhodně nemělo (takhle mi to řekla naše dětská lékařka). Řeší se to inhalováním vincentky (inhalátor vám může zapůjčit dětský lékař), nám pak doktorka doporučila rovnou zakoupit, protože pokud takováto příhoda přijde v raném dětském věku, může to signalizovat větší nemocnost (zejména pokud jste vy nebo váš partner alergik, astmatik nebo trpíte ekzémem)

 • andra6af17.5. 14:50

  Pokud by se její stav prokazatelně zhoršil, řeší se to inhalací s adrenalinem (my ji dostali tenkrát dvakrát)

 • terryk17.5. 17:47

  Plus začíná ztrácet hlas, může to být první příznak laryngitidy. Doporučuji větrat, zvlhčovat a být ve střehu hlavně v noci. V nejhorším strčit miminko z okna nebo na balkón nebo hlavičku do lednice či mrazáku. Pokud by to nepomohlo, volat rychlou.

 • Lilinka117.5. 21:27

  Zrovna dneska jsem s tím byla s šestitýdenní dcerou u doktorky. Prý jí nic není. Ale já vidím, že je. :-(

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 69 562 otázek, kterým se dostalo 232 174 odpovědí a 367 676 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist