Chrápání

Otázku položila: Anonymní uživatelka #380115 21.3. 5:40

Ahoj holky, už jsem z toho šílená. Můj přítel hrozně chrápe ale nosem a v jakékoliv poloze. Nemáte nějaké rady nebo zkušenosti jak to aspoň nějak zmírnit? Nepamatuji kdy jsem se naposled pořádně vyspala. Děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tohle se asi bohužel moc řešit nedá. :-( Můj známý měl stejný problém, chrápal neskutečně,, jeho bývalá kvůli tomu spala jinde. Pak s tím jel do nemocnice, kde mu dělali vyšetření, i tam spal, byl na pozorování a čekal ho zákrok. Nicméně mezi tím se s přítelkyní rozešel, našel si jinou a u ní prý vůbec nechrápe :-o . Jestli za to můžou třeba i různé zóny, ve kterých je postel umístěna?
    Přeji mnoho sil, můj přítel zachrápe jen občas na chvíli a i tak mě to ruší, snad problém vyřešíte. :-)

  • Francy21.3. 8:11

    Kamarád chrápe tak, že se nevyspí nikdo v okolí, fakt hrůza. Byl na vyšetření ve spánkové laboratoři a má naplánovanou operaci, snad to pomůže. Ať přítel zajde na ORL.

  • Taťka má i apnoe. Operaci odmítá a dali mu stánkový přístroj. Konečně je klid a i on se pořádně vyspí.

    Pokud nepomůže spát třeba v jiném místě či jiné posteli, tak rozhodně lékař.

  • Ahoj, to moc dobře znám, můj bývalý přítel chrápal snad i ve stoje s otevřenýma očima a já se vyspala jen, když jsem si šla jednou za čas lehnout na gauč, uf bylo to vyčerpávající. Potom uznal, že to tak dál nejde a šel na ORL. Diagnostikovali mu chronickou rýmu, o které doposud ani nevěděl, protože neměl žádné příznaky. A světe div se, stačil menší ambulantní zákrok laserem a bylo po chrápání :) Tak třeba to budete mít taky tak a operace nebude zapotřebí :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 936 otázek, kterým se dostalo 266 441 odpovědí a 405 530 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist