Chloupky na hýždích

Otázku položila: Anonymní uživatelka #408986 7.1.2020 14:54

Zdravím. Přicházím k vám s takovým mým problémem. Mám spoustu chloupků (přijdou mi, že jsou i takový tmavší) na hýždích. Párkrát jsem si to už sama depilovala, ale teda nic moc. Zkoušela jsem Veet i Balea depilační pásky, ale nic moc to neudělalo, i když je pravda, že ty od Veet mi přišly trochu lepší, tak ale i tak žádná sláva. Jednou jsem si to i zkusila oholit, ale udělalo se mi tam spoustu pupínků, takové ty klasické pupínky po holení. Nevím moc co s tím mám dělat, na dotyk jsou celkem dost cítit a zkrátka mě to docela nervuje. Chtěla bych to mít hladké a nepřipadat si jako chlap, vždyť přece tam by chloupky být neměly a kor u holky (je mi 17 mimochodem). Zatím teda ještě kluka nemám, ale co když až ho budu mít a až při pohlavním styku tam ty chloupky ucítí tak...Já nevím, chci se jich prostě zbavit. Mám to dále depilovat a občas i oholit? Nebo byste to holení úplně vynechali a jen depilovali? Nebo zkrátka co byste mi poradili?

  • 07.01.2020 16:05:04 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Draha kdopak ti rekl ze tam chloupky byt nemaji? :-D i chlap i zenska maji chlupy. Je to normalni, nedelej si z toho hlavu. Kdyz nevypadáš jak gorila je to ok.

  • eliskao7.1.2020 17:48

    Ahoj, chloupky máme všichni po celém těle. Tedy i drobné na rukou, na hýždích apod. Nejde o žádnou vadu, ale je to zcela přirozené a rozhodně to není třeba nějak řešit. A můžu tě ujistit, že kluk při sexu určitě řeší úplně jiný věci než drobný chloupky na zadečku.

  • yareah8.1.2020 19:26

    Ja teda neznam žádnou holku co nema chloupky na zadecku :) pokud nejsou 1cm dlouhé a černé, tak to určitě neřeš

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 909 otázek, kterým se dostalo 262 213 odpovědí a 402 440 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist