Chci dělat u eskortu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #450224 20.5. 23:32

Ahoj je mi 19 a už dlouho dobu..... nevím jak to dobré napsat dělat pánskou společníci sex mě baví a bylo by fajn za to mít peníze co jsi o to myslíte ?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Našla bych si partnera, který má sex rád taky. Pro mě je výdělek touto cestou nepředstavitelný. Ne každý zákazník bude navíc navoněný, vymakaný krasavec, těch bude spíš minimum a dělat to s cizím, nechutným chlapem, co má třeba ještě nějaký svoje choutky. Co tvá sebeúcta?

 • stupidiack21.5. 11:32

  Jsi mladá a nerozumná.
  Teď ti to přijde jako fajn řešení, ale můžeš mít (budeš mít!) perverzní zákazníky, co po tobě budou chtít různé věci a když jim nevyhovíš nebo nebudou spokojeni, můžeš dopadnout špatně.
  Je to riskantní práce a o dopadu do budoucího života, kdy se o tobě roznese pověst lehké děvy (které se nezbavíš) nemluvě.
  Ale každý svého štěstí strůjcem. :-)

 • Francy21.5. 7:14

  Nikdy. Jednou tě tahle odporná minulost dožene a pěkný to nebude :O=

 • XB-121.5. 9:11

  Souhlasím s 390585, je třeba si uvědomit, že to nebudeš ty, kdo si vybírá, ale oni. Budou tě brát jako zboží, protože si za tě zaplatili a sex tě možná přestane bavit velmi rychle.
  Když teď odložím stranou otázku morálky a spol, myslíš to jako vedlejšák k nějaké práci/studiu? Protože jet to na hlavní "pracovní poměr"... to je šílenství. A i jako vedlejšák bys to brzy olitovala.
  Doporučuji zkouknout ze seriálu Soukromé pasti díl Fajn brigáda (https://www.csfd.cz/film/246535-soukrome-pasti/540210-fajn-brigada/recenze/), tam to je docela trefně vylíčené.

 • Tak proti gustu... Spíš mi to přijde jako blbej vtip, ale proč ne že. Každej podle sebe

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist