Často se v noci neprobudim a ráno se vzbudim mokrá

Otázku položila: Anonymní uživatelka #420518 1.8.2019 9:50

Zdravim, stydim se za to je mi 25 let a před měsícem a půl se mi dvě noci stalo že jsem se v noci neprobudila a až ráno co jsem se probudila tak jsem zjistila jsem že jsem se v noci počůrala, co se mi to stalo tu druhou noc tak jsem hned ráno šla a koupila jsem si inkontinenci pleny, krém proti opruzeninam a vlhčené ubrousky, a od té doby co si na noc beru plenu tak jse také každou noc počůram, ze začátku když jsem pleny začala nosit tak mi bylo trapně, a ted když pleny pouzivam už skoro 2 měsíc tak už mi nevadí že mam na sobě přes noc počuranou plenu. Asi jsem měla jit k doktorovy, ale když mam plenu zatim jen přes noc tak se mi k němu chodit nechce.
PS.:
Jen jsem se chtěla zeptat jestli je to normální nebo ne.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Osobne bych rekla ze moc normalni to asi neni a mela bys to resit nez se problem zhorsi, ono asi jen tak bez duvodu se to nedeje.
    Ale odbornik nejsem.

  • tak normální to určitě není, stejně tak mi ale nepřijde normální si v klidu vzít plenu a neřešit to. Každopádně by to chtělo nějakou poradu s lékařem, i když teď tak úplně netuším vhodnou odbornost, zda urolog či možná nějaký psychický problém, který se takto projevuje. Omez pití večer a na noc, to by taky mohlo pomoct.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 307 odpovědí a 401 898 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist