CAR, objednání

Otázku položila: Anonymní uživatelka #261529 8.12.2021 19:08

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, co se léčili v CAR s neplodností, jakým způsobem (a kam) jste se objednali? Snažíme se s partnerem přes rok, gynekoložka mi dala žádanku do Gennetu. Když jsem tam ale volala, že bych ráda nějaké vstupní vyšetření/konzultaci, něco kde nám řeknou jaké máme možnosti a třeba se pokusí zjistit, proč nám to nejde, tak mi řekli, že u nich je možné se objednat pouze na spermiogram nebo IVF. IVF ještě ale nechceme a spermiogram má manžel za sebou, tak nevím, co z toho si vybrat. Na internetu čtu, jak různé páry v CARu vyšetřili na všechno možné a našli příčinu, tak by mě zajímalo, jak se k takové péči dá vlastně dostat. Díky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Já jsem byla, sice to nějaká doba je. Ale normálně jsem si zavolala s tím, že mám zadanku od své gyndařky. A hned mě objednali na konzultaci, kde vlastně mi pani doktorka vysvětlovala co by bylo dobré podstoupit za vyšetření a tak.

 • dzusinka8.12.2021 21:37

  Zkuste se znovu přeptat své doktorky, jak to chodí. Bohužel nemám zkušenost.

 • Zet839.12.2021 8:26

  Přihlašte se na na stránkách www.modrykonik.cz ve skupině Snažilky.
  Hodím sem odkaz.
  Tam Vám rozhodně holky poradí. Já sama jsem hodně podobný dotaz vkládala minulý týden. Tuším, že včera se tam objevil znova obdobný.

 • bestie9.12.2021 11:13

  Byla jsem v pražském Gennetu před pár lety a první návštěva byla takhle informativní, přesně jak říkáš. Objednala bych se normálně na IVF, tam stejně musí udělat vstupní vyšetření a pak navrhnout, co a jak. Nechápu, že sestra na recepci tě takhle odbyde.

 • HankaSl9.12.2021 16:33

  V Gennetu jsme byli s manželem před rokem a půl. Standartně je první konzultace, pak se zhodnotí stav dle vyšetření a navrhne se postup, pokud jste oba v pořádku, začíná se zpravidla sledováním ovulaci, případně pokud je ovulace zkusí se IUI přitom se zkontroluje spermiogram. Pokud potřebujete pomoci s ovulací, berou se léky. Ale určitě není IVF jako první možnost. Zálěží na věku a vašem zdravotním stavu. Máme syna z prvního IUI v Gennetu, nakonec se zjistilo, že mám alergii na sperma. Jinak oba v pořádku.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 938 otázek, kterým se dostalo 266 456 odpovědí a 405 536 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist