Bolest zubu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #394921 16.3. 21:25

Ahoj,už dlouho mám problémy se zubem dole, úplně vzadu. Problém je, že mě bolí jen když něco jim na té straně. Jakoby mě tam bodlo a to je strašná bolest. Za tu dobu jsem si už zvykla jist na druhou stranu.. Bojím se jít za zubaře jelikož mám už neblahé zkušenosti s tím, že mi vyndal, že to nic není. Co myslíte, máte něco podobného??

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • aknela8917.3. 7:12

    Doporucuji navstivit zubni hygienu a nasledne opet zubare, pokud ti rekne opet, ze to nic neni a zub bude stale bolet -dopprucuji zmenit zubare, popr. zajet treba na pohotovst (vzhledem k tomu, ze sehnat novwho zubare je celkem nelehky az nerealny).

  • macicekkajik16.3. 21:41

    Ahoj, také se mi občas stává, že když jím horké či studené, tak mám zuby citlivé. Je to tím, že jsou odhalené krčky a proto jsou zuby citlivé. Stačí změnit značku zubní pasty a problém je na světě. Pokud ti tvůj zubař rengenuje zuby a vidí, že tam kaz nemáš, tak to bude tímto a chce to změnit přístup čištění zubů. Až když jsem byla na hygieně poprvé v životě, zjistila jsem, jak se mají správně čistit zuby, aby se netvořil zubní kámen a neodhalovali se krčky zubů a jak se správně používá mezizubní kartáček. Asi bych změnila zubaře, kdyby mě zub stále bolel a nadával mi a nehledal proč to tak stále je.

  • interstellar17.3. 12:42

    V prvé řadě by ti zubař měl udělat rentgen a na základě toho usoudit, co ti je. Může to být kaz, obnažený krček... Nemá ti, co vynadat, ale pořádně tě vyšetřit a na tom si trvej.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 650 otázek, kterým se dostalo 239 894 odpovědí a 377 003 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist