Bílý výtok

Otázku položila: Anonymní uživatelka #221080 24.1.2016 11:52

Ahoj, holky,

chtěla bych se předběžně zeptat (než půjdu na gyndu), jestli máte některá podobný problém...
Poslední dobou mám takový bílý výtok. Buď má konzistenci něco jako tvaroh a nebo je takový "slizký" (hlenovitý). Občas je úplně čirý, tekutý (ne bílý a ne hustý). Neřekla bych, že zapáchá. Nevíte, co by to mohlo být? Vím, že určitý výtok je normální, hlavně před menstruací. Ale nepřijde mi, že bych ho měla jen v době před menstruací. Prosím poraďte... Příp. i jak to řešit... Děkuji :)

  • 24.01.2016 13:14:26 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Bílý výtok mám od puberty, je takový mléčný hlenovitý, mění konzistenci, ale nikdy ne na hrudkovitou. Většinou když mám už hrudky mažu k doktorovi protože je to něco víc, než jen normální výtok.

  • sisterrys25.1.2016 11:21

    Určitý výtok je normální a během cyklu se mění. Nejvíc a nejvodnatejsi je uprostřed cyklu, s blížící se ms by měl slabnout.
    Hrudkovity vytok normální není, většinou se jedná o kvasinky. Zpravidla se spolu s ním vyskytuje i svědění. Pak to chce k dr.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 697 otázek, kterým se dostalo 273 823 odpovědí a 411 013 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se