Bakteriální vaginóza

Otázku položila: Anonymní uživatelka #406263 18.2. 20:09

Dobrý večer, měla bych dotaz.
Už 3. den mě trápí svědění a pálení intimních partií a dnes se k tomu přidal zvláštně zbarvený výtok - ten mě utvrdil v tom, že se jedná o bakteriální vaginozu, kterou jsem měla někdy před vánoci.
Problém ale je, že ze zbylých atb mám doma jen 2 tabletky, tím pádem to do úterý, kdy ordinuje MUDr., mi určitě nevyzbydou a nevím co s tím. Dříve jsem se hodně potýkala se záněty moč. cest a bojím se aby se mi to díky tomuto nevrátilo. Nedalo by se něco udělat pro to, abych to nějak v klidu "překlepala" do návštěvy doktorky? Děkuji za rady

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • dzusinka18.2. 22:24

    Chtěla jsem jen říct, že když dostanete na tohle antibiotika, tak je máte dobrat. Pokud jste je minule nedobrala, tak je to pravděpodobně důvod, proč se vám to tak brzy vrátilo. Taky si dejte pozor na prádlo i na kalhoty. Prádlo prodyšné, z bavlny, nikoliv tanga. Zvlášť, jestli míváte záněty močových cest. Tanga jsou jako knot pro bakterie z okolí konečníku a cestují snáz do pochvy. Kalhoty pohodlné, ne těsné. Od doby, co jsem vyřešila prádlo i kalhoty a přeléčila záněty, nemám žádný problém.

  • macicekkajik18.2. 20:32

    Kup si v lékárně Rosalgin a dělej si každý den výplach. Já když mám dole diskomfort, tak už při malém náznaku udělám párkrát výplach Rosalginem a mám pokoj. Mám ho doma stále. Dříve jsem trpěla na mykózu a teď už díky Rosalginu ne.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 035 otázek, kterým se dostalo 266 876 odpovědí a 405 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist