Anální sex
Dobrý den, budu mít možná trochu perverzní dotaz, ale snad to nikoho neurazí. Rádi bychom s manželem zkusili anální sex (já teda spíše abych vyhověla manželovi, na druhou stranu on na mě v tomto směru nevytváří žádný tlak). Samozřejmě s použitím lubrikačního gelu. Když už to tedy zkusíme, rada bych si to také v rámci možností užila a ne jen, že to bude za ,,trest,,. Máte nějaké dobré rady a poznatky, jak se připravit? Manžel mi občasně při sexu dráždí zadeček prstem nebo jazykem, kdy hlavně tím jazykem mi je to příjemné. A má někdo zkušenosti i s vyvrcholením do zadečku?
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
14.1.2022 19:03Doporučuji si před tím dojít na velkou, popř. si udělat klystýr. Asi nechcete, aby se tam manžel potkal s nějakým ehm... vy víte, s čím
. A pak doporučuji rozhodně na 100% zakoupit nějaký anální kolíček nebo anální dildo, kterým se dá před samotným aktem i v rámci hry konečník roztáhnout. Jestli do toho půjdete bez téhle přípravy, tak to bude dost bolet. Kvalitní lubrikant je samozřejmostí. A dál doporučuju manželovi postupovat minimálně ze začátku jemně, velmi pomalu a něžně. S vyvrcholením při análním sexu mám zkušenosti jen při současném dráždění klitorisu. A obecně musím říct, že pro mě je to hodně intimní akt, měla jsem pocit, že jsme si potom s partnerem byli trošku blíž. Tak držím palce a pokud by to nešlo, tak určitě netlačit na pilu
. -
15.1.2022 7:02U nás kokosový olej, péče o análek (příprava prsty nebo hračkou), s drážděním klitorisu pro mě super orgasmus.
Předem už klistyr nedělám ale co mám dost vlákniny a psylia ve stravě není to třeba...
Je to zpestření pro oba, rozhodně to není "pro oba", být je přítel nadšen že jsem pro...
Já teda vůbec lubrikant nepoužívám, přijde mi, ze jsem mokrá až moc