Abdukční kalhotky vs. Slozene pleny

Otázku položila: Anonymní uživatelka #363005 1.5. 10:54

Dobry den. Mam 14 denniho chlapecka, vcera na kyclich byl nalez na sonu na obou kyčlích 2a. Bylo my doporuceno slozit jednu plenku a balit na siroko. Odpoledne kontrola u detske ve 14 dnech a ta se na to baleni jednou plenou moc netvarila, ale nic my nedoporučila. Moje sestra balila deti do abdukcnich kalhotek T tomi. Osobne my prijde to baleni na jednu plenku neefektivni. Nedrzi to, nozky ma porad u sebe. Mate zkusenost s balenim kycli? Dekuji.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • drakos521.5. 11:43

    Dobrý den,já musela dceru balit do jedné a pak do dvou ale to bylo až ve 3 měsících protože ta jedna neměla ofekt.Ale pokud Vám ortoped řekl a napsal do zprávy že že máte vkládat jednu bavlněnou plenu tak to tak dělejte,jistě půjdete na zanedlouho na kontrolu.

  • Randgrid1.5. 11:40

    mám. my dostali takovou pevnou olenku co mu to držela. jenže já měla 4kg miminko a plenka mu byla malá. Nakonec že má nosit řemínky. na to jsem se vyprdla, začla jsem jej nosit v šátku, kde to mělo stejný efekt. navíc s tak malým miminkem byl pořád počurkaný nebo pokakaný, efekt to mělo ten, že byl neustále přebalovaný, bez širokého balení :D

  • Nalez 2a je pro takto staré (male) dite v poradku (normalni nalez) a zadne specialni baleni, než ktere lekar doporucil, bych nedavala. Preventivne neni potreba nic davat, pokud to nedoporuci lekar.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 205 otázek, kterým se dostalo 245 304 odpovědí a 384 052 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist