Moje těhotenské bříško
39. týden těhotenství a mé bříško měří 105.0 cm
Tak dneska jsem se rozhodla aspoň sama takto vyfotit, kdybychom už ve 40. týdnu nestihli.
Dneska jsem přesně 38tt+3. Váha už se tak nějak drží kolem 83,5 kg, což je za 9 měsíců přírůstek cca 16 kilo, ale stále věřím, že dvě až tři kila jsou jenom voda, protože nohy mám oteklé skoro permanentně, prsty na rukou taky.
Břicho měří 105 cm, což je od začátku těhotenství nějakých 32 cm navíc. Doufám, že to je maximum, kterému se už nikdy v životě znovu ani zdaleka nepřiblížím. Mně se to zdá hodně, ale na druhou stranu je to naše děvčátko celkem skromné, když vystačí s tak malým příbytkem.
Jinak je mi dobře, ani mi nepřijde, že bych za týden až dva měla už rodit. Občas mám takové menší bolesti, ale zatím nic opakujícího se, jednou píchání do čípku, potom křeč jako při ms, potom tvrdnutí, potom zas něco jiného, a pokaždé na jiném místě v břiše. Takže zatím asi nic.
Jím všechno, co mi chutná, chodím všude, kam se mi chce, spím na těhotnou asi málo (někdy v noci 3-5 hodin, přes den k tomu další třeba dvě hodinky), ale beru to tak, že po porodu se taky nějak extra nevyspím, tak mám aspoň trénink.
A jinak - až teď, když jsem si začala to těhotenství užívat, se sama sobě tak nějak líbím. Je to celkem pěkné mít bříško.
To je super! Jen tam je normální klokanit v oblečení? U nás se doporučovalo kůže na kůži. Přišla jsem vždy v něčem co se dalo rozepnout a mala měla jen plenku a přikryla nás sestřička dekou.
Super,jen tak dál!
Výborná zpráva!
Majke: tady se neklokankuje vůbec, to jsme se jen stihli pomazlit po krmení.... 😓 Teď to bude celý víkend fungovat tak, že mi každé 3h zavolají, já prebalim nakrmim a jdu z5 na pokoj. Když to vše dobře půjde, v pondělí by jsme šli domů.
Aha, tak to koukam... Jsme museli 2x denne klokanit, mlade meli u sebe na pokoji a starali se 24/7.
známá to měla taky už před 7 lety tak, že chodila klokánkovat na holou kůži i když byl prcek v inkubátoru, tak na nějakou dobu ho vždy dostala ven, a jakmile nemusel být v inkubátoru, dostala ho normálně na pokoj a byla tam víc jak týden s ním na pokoji.
přeji at jste brzy doma ve svém klidu a můžeš si prcka užít i tu kůži na kůži.
whitehorse1 Tak když je miminko v inkubátoru, tak je jen v plinecce. Ale maly uz byl v postýlce ne? Tak musí byt uz oblečený. Ale předpokládám, ze je porad sledovaný a proto jeste byli na IMP, ne?
Bublinka20 Každopádně ted uz to bude super. Když jsem konečně dostala malého na pokoj, tak jsme šli za dva dny domu. Me prijde, ze se chtějí jen přesvědčit, ze se o miminko umíš postarat a když vidí ze jo, tak sup domu 😊
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.