Moje těhotenské bříško

26. týden těhotenství

2015-03-27 17.19.17

Jak bříško rostlo

desktop-posts-parts-details-pregnancybelly-animation-caption

Sdílejte tuto animaci

Zobrazit zápisky o mém bříšku

27.03.2015 17:23:52
Emoce:
Komentáře:
  • Bývalá uživatelka #92984 26.4.2018 23:06

    Super, vyplněno!
    Jen nevím, jestli to vůbec k něčemu povede, o tom, jak blbě se u nás rodí, se mluví pořád dokola a stejně je nemocniční praxe stále stejná (kapačky, nevhodné polohy, tlačení na břicho,...) :-(

  • Bývalá uživatelka #176074 27.4.2018 7:38

    Ono se někde tlačí ještě na břicho? :-o v knížkách i na praktikách nás dost důrazně učili, že to fakt ne, že to může způsobit jedině komplikace..

  • Bývalá uživatelka #92984 27.4.2018 7:50

    Heli26 Já se s tím setkala "jen" ve třetí době porodní - po našem čtyřkilovém drobečkovi jsem měla hrozně vyklechtaný svaly na břiše a nešla mi vytlačit placenta. Tak ji ze mě borka začala natvrdo vymačkávat :O= Ale myslím, že dost maminek by ti řeklo své i o mačkání na břicho v druhé době :-(

    Opravdu vás to učí takhle? Ještě před rokem, když jsem šla rodit, jsem na stránkách porodnice našla nějaká veřejná stanoviska ohledně porodní asistence, kde bylo schvalováno "přidržení fundu" (pěknej eufemizmus). Jestli už se to mění, tím lépe!

  • sisterrys 27.4.2018 8:20

    Heli26 Mě tlačili na břicho po vytlačení hlavičky, když se malý sekl ramínky (měl u raminek ruku) a já byla mimo. Ale tam to předpokládám bylo třeba, malýmu šlo o vteřiny. Jinak u nás v porodnici se snaží maximálně, alespoň porodní asistentky, s doktory je to horší.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.