Podceňuji se? Jsem neschopná?

Dnes na mne padla nějaká krize skrz hledání práce. Nedávno jsem psala na jeden inzerát, kde by to podle mne bylo přesně ono. Asi po 4 týdnech se ozvali, že nemají o mne zájem. Neřešila jsem, stejně jsem tomu nedávala moc šancí, znělo to hodně lákavě, takže se na to ozvalo určitě hodně lidí. Dnes jsem se setkala s pár maminkami a přišla řeč i na hledání práce. Jedna tam začala vykládat, jak byla na pohovoru, jak z ní byli nadšení, ale jí se ta práce nelíbila, takže to odmítla. Nakonec z toho vylezlo, že šlo o tu pozici, na kterou jsem psala já. Do prčic, mne ani na ten blbej pohovor nepozvali.
Pak tam padali takové názory, že by je zajímalo, kdo by šel dělat do práce, kde mají uvedeno, že hrubá mzda je 16000,-. Že si na  pohovorech řeknou tak 28000,-, 30000,-... Sakra, já! V bývalé práci jsem měla za plný úvazek 13000,- a to nebylo v základu, ale po letech jsem se na to vyšplhala. To jsem fakt tak strašně neschopná, že když se mne někdo zeptá, kolik bych si za tu práci představovala a já řeknu 15000,-, tak raději sáhnou po tom, kdo řekne 30000,-? Nebo to funguje tak, že si personalosti řeknou, "ta asi nic neumí, když chce tak málo"?
No a když jsem si dneska postěžovala manželovi a toto všechno mu řekla, tak mi bylo oznámeno, že on by taky nikam za 16000,- dělat nešel a jestli mám takovou představu, tak ať raději sedím doma na zadku a jsem žena v domácnosti. Na to jsem mu řekla, ať mi teda sežene sám práci, kde budu na zkrácený úvazek brát 50000,-, aby byl spokojenej. Akorát jsme se pohádali.
Jen pro předsavu mám maturitu z obchodní akademie, certifikát aplikované ekonomie, řidičák B, angličtina, němčina a ruština jen základy. Při škole jsem dělala v administrativě a pokladní v supermarketu. Potom jsem byla zaměstnaná 10 let u firmy, kdy šlo v podstatě také o administrativu, současně jsem jako druhé zaměstnání dělala pro firmu, která sjednává úvěry, zřizuje pojištění, finanční poradenství... A teď pár měsíců jsem byla ve fastfoodu.
11. 7. 2018 17:18:08
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.