lehké holky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #424726 31.7. 1:32

Ahoj,byla bych v okolí považována za kurvu kdybych si to uzila s kamaradem?? Nebo spis se známým než s kamaradem...nebo myslíte si ze bych byla za kurvu i pro toho známého?(už dlouho jsem nedostupná pro nej) ale už to chci

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • babillage31.7. 6:47

    Vzhledem k tomu, ze mas vubec potrebu polozit tento dotaz, tak se domnivam, ze by ses pak mohla povazovat za devku predevsim prave ty a proto ted chces cist odpovedi: "neeee, urcite nepovazovali"
    Bez ohledu na okoli, za takovych "podminek" bych do toho ja nesla.

  • Kašli na to kdo si co myslí, žij pro tento okamžik... za děvku či kurvu by si byla jen tehdy pokid by si spala ne s jedním kamarádem či známým ale se všemi které takto můžeš nazývat. Je léto a všichni máme zvýšené chutě na sex. Ale věř že ať je tvé rozhodnutí jakékoliv, vždy je to správně rozhodnutí a i kdyby si to po čase chtěla zpochybnit tak si pamatuju že v danou chvíli s tim co si věděla a cítila tak to bylo správné rozhodnutí. Prostě se neohlížej po druhých a udělej to na chuť udělat.

  • macicekkajik31.7. 8:53

    Můj názor je stejný, pokud se tady musíš ptát, tak si nejsi jistá a nešla bych do toho. Protože okolí ti může být jedno, ale tvé svědomí s tím očividně není srovnané. Je to jen a jen na tobě, jak se rozhodneš a vypořádáš se se svým svědomím, protože nikomu jinému do toho nic není, s kým ty se vyspíš. A ty toho dotyčného znáš a my ne. Jen dej pozor, aby to nebyl lovec mladých dívek a nebral tě jako trofej a nechlubil se tím před svými kamarády.

  • Když tě to vůbec napadne že tak nazvat tak asi se tak chováš .m

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 786 otázek, kterým se dostalo 253 781 odpovědí a 395 688 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist