laparoskopie

Otázku položila: Bývalá uživatelka #33410 11.1.2012 16:41

zdravim vsechny, uz byla nektera z vas na gynekologicke laparoskopii? Kamaradka neumi otehotnet a tohle je asi jedina sance na uspech.. Hacek je v tom, ze se toho strasne boji, tak bych ji chtela alespon pomoci tim, ze ji sezenu nejake info od tech, ktere uz to maji za sebou.. Ozvete se, budu rada... diky..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • jéééé čeho se bojí?dyt ji uspí a probudí se na pokojia už bude po vše,..byla jsem na tom letos v březnu vážně to nic není...

  • Ivka8211.1.2012 20:27

    ahoj, jak píše denousek nic to není. Byla jsem na tom loni v lednu taky mimoděložní těhu. Byl to moje první seznámení s nemocnicí. Samozřejmě měla jsem strach,ale Dr. mi vše řekl co a jak. A v pohodě mám tři vpichy v pupíku a na obou stranách v podbřišku. Zákrok trval cca. 30min. pak jsem zůstala do rána na JIP a druhý den jsem byla na normálním pokoji a za další dva dny jsem šla domů.

  • Ahoj je to opravdu v pohodě.Nic nebolí. Uspí tě, a pak se o tebe starají. :-) Měsíc na to jsem otěhotněla. To za to stálo i kdybych trpěla. Porod je horší :-)))))))))!

  • Ahoj, já jsem byla na laparoskopii před vánocema. Všichni říkali jak s tím budu marodit a já jsem mohla druhý den domů. Bylo to naprosto v pohodě. Byla jsem v Tomayerově nemocnici v Praze a jsou tam super sestřičky i doktoři. Ať se nebojí.
    Blbé je, že mi našli endometriozu. :-( Mám jít na gyndu poradit se co a jak a mám z toho katastrofu. Jestli to některá máte tak mi dejte prosím vědět co a jak. dík

  • Majik11.1.2012 20:07

    AHoj ja jsem na laparoskopii byla, puvodne to nebylo z gynekologickeho hlediska ale vysetrovali mi srusty, slepak a cely spodek a bylo to vpohode. Take nam bohuzel nejde otehotnet a tak me mozna ta laparka ceka znovu a to by mi pry profukovali vejcovody a kontrolovali vajecniky, rekni kamaradce pokud mimco chce tak at se neboji neni to nijak vazny zakrok a pokud to pomuze tak to stoji za to! :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 693 otázek, kterým se dostalo 273 811 odpovědí a 411 006 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se