Připadám si trochu jina

Otázku položila: Anonymní uživatelka #409083 14.4. 20:55

Dobrý den. Chtěla jsem se tady trochu svěřit protože to nikdo jiný nechápe..
Poslední dobou.. asi tak měsíc.. si připadám mezi svými vrstevníky ve třídě taková jiná..
Věcí co říkají mi nepřijdou tak vtipný jako jim.. a spolužáci mi už občas i začínají lézt na nervy.. jsem v 8. Třídě a mě už to stačí.. s těma lidma nepotřebuju být ještě rok..
Nejedná se o šikanu nebo tak něco.. to ne.
Řekla jsem tenhle problém jednou dobrému kamarádovy a on mi prý řekl že jsem asi psychicky trochu vyspělejší.. že oni mají svůj vlastní slang a že prý se směnou úplně všemu a že já to prostě nechápu.
Tím mě akorát ještě víc odstrčil a dal mi najevo že mezi ně prostě nepatrim.. teda alespoň mě to tak přišlo..
Prosím neodsuzujte mě.. zkuste to pochopit..
Každé ráno se prostě musím něčeho napít abych se alespoň trochu odvážela nebo tak.. jinak jsem prostě nic...
Poslední dobou mě to docela trápí a nevím co s tím..

 • 17.04.2019 19:43:55 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Přesne takhle jsem to měla ja, akorát jsme ještě nosila jiné oblečení jak ostatní, a nedávno jsem byla na třídním srazu a vůbec se nezměnili, úplně stejný děcka jak na zakl. Škole. Nic si z toho nedělej, zřejmě si vyspělejší ale ten rok s různými přežije věř mi, prostě se jich nevímej. Život je takový:O=

 • Nevím, jestli tě uklidním, ale já to tak mám celý život. Základka, střední, vysoká,...
  Měla jsem docela problém si najít kamarády, se kterými bych si opravdu rozuměla.
  Co se týče spolužáků ze základky, jsem už 15 let po základní škole a musím říct, že určití bývalí spolužáci se opravdu nezměnili. S tím nic nenaděláš, ten jeden rok už přežiješ a pak dobře vybírej střední školu. ;-)

 • Lily714.4. 21:33

  Ja viem, že v tvojom veku je to hlavne o tom niekam patriť, do nejakej skupiny, ideálne obľúbených ľudí. Ale my dospelí vieme, že čím viac sa snažíš zapadnúť, tým si iba viac škodíš. Buď hlavne sama sebou, každý je jedinečný a to, že im nerozumieš, na tom nie je nič zlé, iba nemáš okolo seba podobných ľudí, to sa stáva.

 • Anonymouni15.4. 5:21

  :-)Jsem teď v tercii (to je také 8. Třída .. jen na gymplu) no.. a cítím se asi dost podobné.. vůbec se nemám o čem bavit.. a nikdo mě tam nemá moc rád.. jsem jim pro smích.. a budu tam muset být ještě 5 let než odmaturuju, protože vhodné SŠ pro můj obor nejsou..

  Zkus se soustředit na školu a najít si přátelé v jiných lidech mimo školu.. určitě to vydržíš..;-)

 • Já vyrustam s lidmi o 4 roky starší, a na základce jsem nesměla třeba jen rict sprosté slovo nebo tak, ale dokázala jsem se přizpůsobit, většina z nich se chovala normálně. Ale teď jsem 2 roky na osmiletém gymplu a je to skoro to samy až na par výjimek. Pořad se stykam s těmi lidmi se kterýma jsem vyrůstala a když se sejdeme po delší době tak cítím jak me ty ,,decka pohlitili” a jak zase spadam do toho jaká jsem. To je podle mého spatne ze se nechávám unášet, ale na druhou stranu aspoň vyrustam ,,tak jak mám.” Jinak teda abych se dostala k tvému problému tak počkej si na střední, tam si najdeš urcite někoho s kým si budeš rozumět. A to s tím pitím bych nedělala, nerikam ze se nenapiju ale to je takový řešení nereseni problému no.. hodně štěstí🙋🏽‍♀️

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 335 otázek, kterým se dostalo 242 330 odpovědí a 380 277 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist