Menstruace

Otázku položila: Anonymní uživatelka #419789 13.5.2019 20:48

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Jak říct tátovi že jsem to dostala? Mamku nemám, kdyby jste se ptali. Docela se bojím jak na to bude reagovat.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy13.5.2019 20:59

  Teď se ti to možná nezdá, ale je to běžná věc a tátové o ní vědí. Dokonce z toho má možná ještě větší strach než ty (Co budu dělat až to přijde? Dokážu jí poradit, když bude potřebovat? Nevyznám se v dámských potřebách..) Nemusíš mu to říkat na přímo, ale třeba jen poprosit o větší kapesné, jelikož si potřebuješ kupovat dámské potřeby ;-)

 • Vladka114.5.2019 8:25

  Myslím, že táta bude moc rád, když mu to řekneš. Prohloubí to mezi vámi dvěma ještě více vztah. Táta tě má rád a teď bude vědět, že se z jeho "malé holčičky" stala žena. Když mu to nechceš říct slovně, můžeš mu to napsat a dát na stůl. On si to přečte.

 • T-terka14.5.2019 9:04

  Rekni to tátovi rovnou. Chlapi vědí o co jde. A jestli mamu nemáš, tak jiste mysli na to, ze to prijde a probere to s tebou. Nebo aspoň nakoupí hygienické potřeby, popř. ti na ně dá penizky.
  Neni se ceho bát nebo se stydět ;-)

 • Risu13.5.2019 21:51

  Normalne. Tati, dostala jsem to. Potrebuju koupit vlozky...

 • Moc ti rozumím. Mámu jsem nikdy nepoznala a táta je jediný koho mám. Já jsem mu to napsala v SMS znělo to nějak takhle: Čau tati výběr mi prosím nějaký peníze dostala jsem to a potřebuju si koupit vložky. A on mi prostě dál ty peníze a nic neřešil

 • Kde je problém? Tak mu to prostě neříkej, ne? Já jsem to taky rodičům nehlásila, ani mámě ne. Leda bys měla nějaký problém... to potom samozřejmě nutno rodičům říct.

 • Pokud se bojíš mluvit,přísně nechej na WC viditelně položený balíček vložek a jemu už to dojde.I když je on sám nepotřebuje,dobře ví,na co to je.;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 341 otázek, kterým se dostalo 252 214 odpovědí a 394 299 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist