Cukání v podbřišku

Otázku položila: Becky90 22.12.2021 14:54

Zdravím, jsem cca 3,5 let po CS a od 7/21 beru antikoncepci ZLYNDA. Poslední MS jsem měla v září 2021. U této HA je běžné, že se menstruovat úplně přestane. Co mě ale trápí je to, že cca 2 měsíce pociťuji na levé straně podbřišku pod jizvou cukání, především když jsem v klidu (těhotná nejsem). Máte prosím někdo zkušenost s touto antikoncepcí a mohla by způsobovat to “cukání”. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar23.12.2021 14:21

    Mozna bych to resila s gynekologem.
    Jestli je to hned pod jizvou, mohl by to byt pocatek endometriozy. Mne endometrium vyoperovali po 12 letech po cisari. Ale cukani jsem nepocitovala, spis bolesti v dobe ms. Ale zeptala bych se na to.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 183 otázek, kterým se dostalo 267 524 odpovědí a 406 459 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist