Chtěli bychom s přítelem mít sex, ale je mi 14

Otázku položila: Anonymní uživatelka #419177 14.4. 22:31

Dobry den, potrebuji poradit a asi jsem uz opravdu bezradna. Je mi 14 let a v kvetnu mi bude 15. Uz pul roku mam kluka ktereho miluji a chteli bychom mit spolu sex ale moji rodice mi to zakszuji. Oni sni nevi ze mam kluka a kdyby to zjistili asi by mi to zakazali. Ale ja ho miluju a on se ke me chova slusne a je na me strasne hodny. Premyslela sem ze kdybych se s nim vyspala jestli by to nasi nejak zjistili :/ nevim tsk pripadne prosim o nazor nebo nejakou radu

 • 17.04.2019 19:25:21 - full.avl změnila kategorie otázky
 • 17.04.2019 19:25:21 - full.avl změnila titulek otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • HaSha14.4. 23:02

  Myslím, že bys měla ve svém věku rozlišovat, co je zákaz rodičů a co je zákon. Ve 14 za sebe neneseš odpovědnost, pokud by se to stalo teď a provalilo, ponesou vinu tvoji rodiče a tvůj kluk, bylo by sobecké dostat je do problémů. Je jedno jestli jsi souhlasila, ještě nemáš právo s tím souhlasit a bude se to posuzovat jako znásilnění. Když dosáhneš 15 let, je to už na tobě, v tvém případě ani nemusíte čekat dlouho (ale z pohledu zákona je ten měsíc rozhodující). Pokud to vy dva sami nebudete šířit mezi své okolí a budete se chránit, nebudou mít rodiče důvod tě podezírat.

 • Rozhodně počkej až nebudeš pod zákonem! Otázka zní - a jsi na to už dostatečně zralá a připravená? Abys třeba nebyla potom taky zklamaná, mě se sex ze začátku (cca rok) vůbec nelíbil.

 • Zanthia1úterý 6:11

  Hodně zde již bylo řečeno, ale jedna důležitá věc ne: žádná ochrana není stoprocentní. Zvláště kondom, kolik už jich prasklo nebo jinak selhalo. Jedna z mých největších kamarádek z dětství vznikla z prasklého kondomu a stovky dalších lidí... Takže dle mého je vždycky třeba položit si nejprve tu nejžádanější otázku: Co když ochrana selže a budeme čekat dítě? Zvládneme to? Stojí to za ten risk? Protože ve vašem věku (i v těch 16) by to byl asi dost průser. Zároveň by ale v tobě už vznikal nový život a kdyby ses ho zbavila, můžeš z toho mít trauma a výčitky na celý život... Jestli se cítíte zralí na sex, tak tohle musíte mít rozmyšleno též, protože to k věci neoddělitelně patří.
  Jsou i jiné způsoby jak si užít společnou intimitu, které tohle riziko elimiují. Orál, prstění, atd. Možná by stálo za to vystačit si ještě aspoň rok či dva s tím? A obejít se díky tomu zatím i bez antikoncepce apod.?

 • Počkej až vám oboum bude 15... A pokud to oba chcete tak na to vlitnete.. ale jestli to rodiče nesmí zjistit tak až bude někde možnost když nebudou doma.. a lepší by bylo asi převlíknout postel pokud se udělá.. protože by to mohli být vidět... Ale použijte ochranu.. a podívej se prvně na všechny ty choroby co můžeš chytit.. to je taky důležité..:-)

 • Počkala bych do 15 let... A v mezičase si zjistila co je to kondom... Ať pak nevznikají stresy zda můžeš být těhotná. Pokud tě přítel miluje tak počká.

 • Jako skus počkat do 15.Ale jestly to fakt tak chcete tak se spolu vyspete je to jenom na vas.Ale pouzijte urcite kondom.Ale fakt bych pockala kdyby to rodice fakt zjistily tak by to byl velkej problém.Řešilo by se to na sociálce na policiích a všude možně.Jde o to jestly vám to za to stojí.Když tě opravdu miluje a ty jeho tsk určitě dokazete pockat

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 895 otázek, kterým se dostalo 240 715 odpovědí a 378 111 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist