Akné

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425707 1.10. 22:14

Holky.. už jsem zoufalá,už poněkalikátý se mi udělal beďar v uchu,jakoby tam,kde si čistím uši vatičkami a tak,strašně to bolí na dotyk,jednou už jsem to měla,jenže teď je to ještě horší.
Uši si čistím denně,několikrát denně a pak mám období,kdy mě začnou svědět a je mi jasný,že se mi tam začíná něco takového dělat.
Co s tím? Nějaké rady? Díky moc

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik2.10. 14:17

    Já si čistím uši peroxidem jednou tak za čtvrt až půl roku, záleží na tom, jak si vzpomenu. A ve vaně jen z venku mýdlem ušní maz a nemám žádné problémy. Jak už tu bylo řečeno vatové tyčinky by se vůbec neměli používat na čištění uší, protože si maz ještě více zamačkává hlouběji do ucha a pak jsou z toho jen problémy.

  • Hlavně by sis uši neměla čistit denně, natož několikrát denně. Tyčinky do uší nejsou moc vhodný. ;) A může to být opravdu zánět. Pokud je to jenom beďar, nic s tím neuděláš, mě se takhle udělal, ale asi víc venku než tobě a měla jsem to tam týden, pak praskl a byl klid.

  • Mellody1.10. 23:06

    Jsi si jistá, že je to beďar? Mohl by to být zánět zevního ucha, který jsem měla nedávno, taky mi to přišlo jako beďar, ale nebyl... je to prý způsobeno právě tyčinkami do uši, které do ucha správně vůbec nepatří :-) Třeba to pomůže

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 169 otázek, kterým se dostalo 255 253 odpovědí a 397 029 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist