Doporučujeme

Oblíbené značky

Z našeho deníčku

Proč nakupovat na WomenZone

Vybíráme zajímavý sortiment

Nechceme vám nabízet zboží, na které narazíte v každé prodejně. Snažíme se vybírat kousky zajímavé, ať už třeba složením, filozofií nebo množstvím doporučení.

V nabídce se snažíme mít především produkty přírodní, ekologické a české výroby. Záleží nám na kvalitě, zboží pečlivě vybíráme a zkoušíme, aby se do rukou našich zákazníků dostalo jen to nejlepší.

Překvapíme vás stále novým zbožím

Hledáme pro vás stále nové kousky. Nezapomeňte sledovat náš newsletter, aby vám neušla ani jedna novinka.

Nabídku měníme a rozšiřujeme podle potřeb našich zákazníků, podle sezóny nebo jsme prostě jen narazili na něco naprosto úžasného, o co se s vámi musíme podělit.

Vždy se snažíme mít co nejvíce zboží ve vlastním skladu, abychom vám mohli váš nákup odeslat co nejdříve.

Výhody klubu WomenZonek

Připravili jsme pro registrované uživatelky jedinečný systém slev. Za každou stokorunu nákupu od nás obržíte desetikačku nazpět, kterou můžete uplatnit na dopravě a při dalším nákupu. Skvělé je, že desetikačky můžete získat také za svoje aktivity v rámci komunity WomenZone.

Výhodnými cenami to ale nekončí. Nakupováním na WomenZone se připojíte do skvělé společnosti WomenZonek. Můžete se s nimi o nákupu a produktech poradit v poradně, kde je již přes 40 000 otázek a více než 140 000 odpovědí a kde vám ostatní WomenZonky vždy ochotně a rády pomohou.

Nakupujete pro miminko? Nechte se inspirovat nákupy výbavičky, které sdílí ostatní v deníčcích.

WomenZone je tu pro vás již 8 let

WomenZone.cz není žádnou neznámou. Již několik let jsme tu pro naše uživatelky, nyní i pro naše zákaznice. Vždy jsme se snažili o místo, kde budou ženy spokojeně a bezpečně trávit čas.

Pouze námi ověřené kousky

Jsme vybíraví a chceme jen to nejlepší. To samé si přejeme pro naše zákazníky. Nabízet něco, o čem vůbec nic nevíme? To u nás nehrozí. Sortiment pro vás sestavujeme pouze z ověřených výrobků. O naše zkušenosti se s vámi budeme podílet i v našem deníku. Tak si naše články nenechte ujít.

Doručení až k vám domů

Vaši zásilku vám doručíme domů pomocí dopravců DPD a Česká pošta.

Preferujete raději osobní odběr? Vyzvedněte si vaši zásilku na cca 200 odběrných místech po celé České republice.
TOPlist