Jak rosteme
Oliver má 1 roků a 6 měsíců

  • 13.12.2018
  • Měří 86 cm
  • Váží 11,3 kg

Tak holky, je to tu.
Milouš má 18 měsíců. Změnilo se toho dost.
Lépe jí, ale zase né moc kousky a sám, to si rád jen cokoliv zobne, ale jinak mu to chutná. Chleba, ovoce, polévky, naše jídlo, jeho jídlo, perníky, už i čokošku. Vše koštuje, ale plnou porci sní jen kaše, jogurtu, banánu a masozeleniny s prilohou, kde sice plavou kousky, ale je to na styl skleničky. Takže hodně šťávy, zbytek v tom tak nejak plave. Když mu dám rýži s kuřetem, pohankove rizoto, tak se poblije. Proste jak to neplave v tuně omáčky, tak buď žvýká hodinu nebo šavle. Když mu dám rajskou, s nasekanou testovinou a masem, knedlikem, tak to sežere v poho. :)
Lépe spí, dáchne si obvykle 12 hodin v noci a tři probuzení, přes den pak 1-1,5 hodiny. Akorát musí být splněno 10P. Tma, ticho, matka vedle nej, koza v pohotovosti, kdyby se rozmyslel, nesmi splachovat hajzl, musi spat ve sve posteli, dodrzet se rezim, byt najezeny, nebyt nemocny, byt unaveny ze dne. A mohla bych pokracovat.
Zdrhá, škodí, brebentí, opakuje slova, ač výslovnost je někdy suprová. Např. ,,Oli, řekni páveček." Oli poví ,,papa,, :D... Tož tak. Ale jinak bych řekla, že je šikovný.
V posledních dnech na sebe vylil horke kafe, rozsekal stůl, polil zeď, pojezdil a tím i začernil autíčkem stěny, šroubovákama vrtá do všeho, odsekl kousek dlažby, rozbil tak 100 kousků nádobí, atp...
Nejlepší hračky: lepačka+balon=hokej, detska lopata na snih+balonky=poskrabana podlaha, sroubovaky, mycka, zasuvky, lampy, vypínače, nože, hřebíky, kladiva, ..........
Když mu lezou zuby nebo má blbý den, umí se šileně vztekat, řvát, dělat mi ostudu. Jinak by člověk řekl, milionové dítě. Asi z něj roste malý schizouš. Na prohlídce se doktorka ptala, zda je takový vyrvál řev u něj normální. :D ANO, je, už od porodnice je to uřvan, vztekloun a panička. Jen to teď musím přestat říkat před ním, už rozumí všemu a nerada bych ho tímto titulováním zničila a mu tím pošramotila ego. To ho raději usměrním jinak. Jo, občas mu dám jednu na zadek. Protože umí fakt strašně řvát a přehrávat. Ale je to čím dál méně, teď se mi to s ním dařilo vždy nějak uhrát ku vší spokojenosti.
Zuby už chybí jen 4. Pětky.
Je po očkování, snad bude v poho, protože se mu na zadku udělal flek jako kráva, jak kdyby ho píchla včela. Jinak dobré. Poslední hexa za námi a MMR až v dubnu. Půjde na odběry ohledně lepku.
Tak mějte pěkný Vánoční čas! :-*

1 2 3 4 5
13.12.2018 14:51:05
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.