Jak rosteme
Míra má 1 roků a 0 měsíců

  • 21. 4. 2017
  • Měří 76 cm
  • Váží 9,6 kg

Už je tomu rok, co jsem se stala poprvé maminkou. Minulý rok jsem taky ani né 14dní nazpět nastoupila konečně na mateřskou, kdy jsem si chtěla konečně odpočinout a vítala velikonoční koledníky ve žlutém tričku s bříškem a těšila se, jak vymalujeme ložnici, sestavíme postýlku, vyperu si, vyžehlím si a ono hup porod :-)
V nemocnici jsme strávili naštěstí jen cca 10dní. Míra se v podstatě celou dobu jen tvářil, ať ho necháme dospat a chudák měl každý den pořád nějaké vyšetření, 2x modrý světýlko pod dino "stanem" kvůli žloutence a jednou mu nedokázali pořádně odebrat kontrolní odběr a přinesli ho šíleně rozpíchaného. Co mě udivilo víc, že vůbec neplakal, jen spal. Poprvé jsme mu do očí koukala cca 5dní po porodu.
Dnes je to rok a je z něj velikánský chlap. Je podobný i povahově na nás oba, mě i manžela. Nechodíme už na žádná spešl vyšetření a kontroly, protože se Míra vyvíjí "podle tabulek" a nebyla "shledána žádná závada" :-D Tak jsme moc šťastní, že je ten rok spíš za námi a můžeme si konečně užívat bez těch otravných kontrol.
Míra stále pochoduje kolem nábytku, drží se jen jednou rukou a kolikrát se "zapomene" a stojí chvíli sám v prostoru. Nejradši pobíhá s mámou po čtyrech po domě a více méně je běhací typ, což se vylučuje se zájmy maminky.
A málem bych zapomněla, konečně očkovací procedůra taky proběhla, úzkost je na ústupu. Míra už tolik nebrečí, takže můžeme chodit celkem na klidné návštěvy a nechat lidi kochat již batoletem. Další kuk na mudru bude až na podzim. To už si snad dojde po svých :-D

Monika 061 Monika 211 Monika 225 Monika 444
21. 4. 2017 9:54:28
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.