V kalendáři přibyly symptomy a léky

Máme pro vás další přísun novinek, nově si toho do kalendáře můžete zapsat ještě mnohem víc než doteď.

Kalendář - symptomy, léky

Bolí vás dnes hlava, jste unavená nebo prostě jen toužíte skočit s partnerem do peřin? Všechno si zapište. V editaci dne nyní naleznete záložku Symptomy. Ve čtyřech kategoriích Bolest, Zažívání, Kondice a Psychika máte na výběr několik příznaků, ale můžete si přidat i své vlastní. Vybrané symptomy lze doplnit i o poznámku.

Tip: Chcete-li přidat vlastní symptom, jednoduše klikněte do okna pro výběr a název symptomu napište, tím se vám zobrazí v nabídce. Pro přidání na něj klikněte nebo stiskněte na klávesnici čárku nebo enter.

Symptomy se také mohou zobrazovat v grafu bazální teploty. V nastavení kalendáře si můžete určit, které symptomy chcete zobrazovat a které ne. Jakmile symptom zadáte, v dané kolonce se vyznačí barevnou kostičkou (barva se liší dle kategorie symptomu).

Graf - symptomy, léky

Pijete kontryhelový čaj, doplňujete si stravu vitamíny nebo berete nějaký lék? To vás potěší další novinka - záložka Léky v editaci dne. Připravili jsme pro vás výběr nejpoužívanějších léků, rozdělených do skupin Všeobecné, Na podporu početí a V těhotenství. Samozřejmě není problém přidat i vlastní lék. Postup je stejný jako u symptomů.

Léky na podporu početí, které vyberete, se vám zobrazí také v grafu bazální teploty. Každý lék má vlastní barvu (bylinky - odstíny zelené, vitamíny - odstíny žluté, léky - odstíny červené, vámi přidané léky jsou pak všechny modré). V kolonce pro jeden den se zobrazí až čtyři léky.

Jak symptomy, tak léky najdete vypsané také v bublině po najetí myší na daný den v kalendáři i v grafu.
08.04.2013 15:03:12
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.