​Dárečky na poslední chvíli

A je to tu... posledních pár dnů před Vánoci. Chybí vám ještě pro někoho dárečky? Zachrání vás originální dárkové balíčky. Stavil se u nás v eshopu Ježíšek a seskládal pro vás pár balíčků pro inspiraci.
Inspirace na dárkové balíčky k Vánocům
Seskládejte balíček dotyčné osobě přímo na míru, tak alespoň uvidí, že ji dobře znáte. Balíčky můžete naplnit nejrůznější kosmetikou, dekorativní, pečující o tělo nebo vhodnou do koupele. Můžete se držet i jen oblíbené značky. Při hledání jednotlivých dárečků také určitě zavítejte do katalogu plného vynikajících čajů nebo zdravého mlsání. Nejlepší kombinace je vždy ta, která nasytí všechny smysly obdarovaného.

Pro milovníky provoněného domova určitě nevynechejte esenciální oleje do aromalamp, pro sportovce regenerační oleje a másla a přírodní deodoranty, pro dámy úžasné rtěnky, oční stíny či přípravky pečující o vlasy, pro pány pak výtečnou kávu nebo masážní oleje.
Inspirace na dárkové balíčky od JežíškaRadost můžete udělat i čajovou směsí vybranou podle znamení zvěrokruhu. Budoucí mamince nebo už novopečené můžete vylepšit výbavičku o přírodní kosmetiku, kvalitní látkové plenky nebo bambusové osušky.

Pečlivě vybraným balíčkem nemůžete pod stromečkem rozhodně nic zkazit, tak HONEM NAKUPOVAT!
15.12.2015 16:13:58
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.