​Zdravé trávení a dýchání bez problémů

Všimly jste si, že jsme pro vás nově zařadili do nabídky i produkty pod značkou Vincentka? Jasnou volbou byla samotná minerální voda, kromě ní jsme ale pro vás vybrali i praktické nosní spreje.
Vincentka - minerální voda a nosní spreje

Co je Vincentka?

Jedná se o ojedinělou přírodní minerální vodu vyvěrající v lázních Luhačovice, v podhůří Bílých Karpat. Díky svému osmotickému tlaku a specifickému složení je lidským tělem velmi dobře snášena, a to i ve větším množství.

Vincentka je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, cukrovce, chronickém zánětu slinivky.

Tato blahodárná voda vám bude výtečným pomocníkem i při sportu či kocovince.

Vhodná je od 3 let věku, pro těhotné i pro kojící maminky.

Zdravý nos po celý rok

Vincentka je známá svým pozitivním vlivem na nosní sliznici. Pečovat o nos svůj i svých dětí nyní můžete pomocí praktických nosních sprejů, které jsou výjimečné svým 100% přírodním složením.

Sprej se bude hodit všem, kteří hůře snášejí nízkou vlhkost vzduchu a zvýšenou prašnost. V zimě jej oceníte ve vytápěných prostorách, v létě pak při alergiích. Doporučován je i po nosních operacích.

Sprej existuje ve dvou variantách - Standard a Junior, který je určený pro děti, včetně těch nejmenších.

Díky svému složení je ho možné užívat neomezeně.

Naše hodnocení:

Tak tahle minerálka je prostě český skvost. Je skvělým pomocníkem při ukrutných vedrech (letos se jí ale muselo vypít), po těžkém jídle, při žaludečních problémech (včetně vředů a zánětů) a podáte-li ji své drahé polovičce při kocovinovém ránu, bude vás milovat ještě víc než doteď.

Nosní sprej známe jen chvíli, ale na uvolnění nosu a zvlhčení sliznice rozhodně funguje. Příjemný je také fakt, že se narozdíl od jiných nosních sprejů člověk nemusí bát dlouhodobého užívání.
Líbí se vám tyto produkty? Máte rády Vincentku? Chtěly byste mít možnost v eshopu koupit i daší výrobky této značky?
20.09.2015 19:22:12
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.