Čím mazat obličej v létě?

Pokud netrpíte opravdu suchou pokožkou, která vyžaduje hutné mastné krémy po celý rok, dopřejte svému obličeji lehkou letní péči. V horkých dnech, kdy by člověk nejraději trávil 24 hodin pod sprchou či povalováním v bazénu, vrstva krému, který po obličeji víc teče, než se vstřebává, určitě nikoho neláká, ale pečovat o pokožku musíme.

Lavera Basis Sensitiv Hydratační krém

Řešení je v lehkých hydratačních krémech či fluidech, které pokožku tolik nezatěžují a zároveň o ni pečují celou řadou obsažených látek. Jeden takový vám můžeme po pečlivém zkoušení doporučit, a to Hydratační krém z řady Basis Sensitiv od Lavery.

Kombinace jojobového, mandlového a bambuckého másla dopřeje pokožce dokonalou péči, kterou si mohou dopřát i lidé s citlivou pokožkou. Krém je díky nim vhodný i pro aknetickou pokožku, což především v létě jistě oceníte. Oba oleje i bambucké máslo mají velmi nízký komedogenní stupeň, což znamená, že je u nich malé až žádné riziko vzniku akné. S tímto tvrzením po vyzkoušení směle souhlasíme.

Lavera Basis Sensitiv Hydratační krém recenze

Další skvělou složkou je Aloe vera, která pokožku hydratuje, zklidňuje a působí i antibakteriálně. Výtažek z meduňky pak posiluje unavenou pleť a růže regenuruje suchá a citlivá místa a zmírňuje začervenání.

Jak u nás krém dopadl?

Skvělý lehký krém, který se rychle vstřebává. Obličej není nijak ulepený, což je v létě rozhodně plus. Naopak pokožka na dotek působí hrozně jemně a příjemně napnutě. Pokožku hydratuje dostatečně, ale doporučujeme ho pouze jako denní krém. Skvělý je také pod makeup. A nesmíme zapomenout, že příjemně voní.

Určitě se vyplatí vyzkoušet.

13.07.2015 14:18:40
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.