Byla jsem na těhotenském vyšetření: Poradna v porodnici

28.2. 9:00

A jak vyšetření dopadlo?

Dnešní monitor v porodce = vše v pořádku :)

Dr. říkal, že je vše O.K. :) tlak i monitor :) a ptal se, zda se objevily nějaké potíže. Tak jsem řekla, že jsem měla takové a makové bolesti pár dnů, tak mi řekl, že to je docela možný. Že to byli klasické posly nebo kontrakce, že se tělo už pomalu připravuje a cvičí na porod :)
Že až to příjde příště, tak si to mám hlídat, případně počítat ( pokud to po horké vaně nepřejde ) a v případě, že se to bude opakovat po víc jak 10 minutách, tak mám normálně přijet..... nebo kdyby cokoliv jiného no .... zkrátka že mám být připravená už, že porod může ted už vypuknout opravdu kdykoliv, ale že by to určitě ničemu nevadilo, tak nemám mít strach :)

Jinak teda kotníky a lítka mám nateklé dost, ale s tím nic nenadělám, to brzy přejde :) mám si jenom vyvalit nohy na horu, hladit si bříško a číst miminku třeba pohádku, nebo si povídat :)

Poté jsem se sešla s vrchní porodní, která mi vše řekla, co a jak a kde bude asi probíhat, vše mi ukázala, vysvětlila, poradila ..... Tak to bylo docela fájn dopoledne :)

Tajně :D jsem si fotila monitor, tak přikládám fotky :) i když já z toho moc nevyčtu, podle Dr. je to v pořádku, tak jsem ráda a nemusím to řešit :)

CAM00069 CAM00074 CAM00075
28.02.2014 21:40:24
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.