Byla jsem na rande

  • 16.2.2015
  • Tom
  • Místo konání: vycházka

:-) tak jsem měla rande :-)

Nebylo to sice naše první rande ( bylo 3 ), ale ty před tím jsem asi moc nepočítala. Poprvé jsme se totiž sešli jenom na chvilku a samozřejmě jsme nevěděli, zda se ještě potkáme..po druhé jsme se potkali už na delší sobu, ale měl sebou svou dcerku ( myslím že jí jsou 4 roky ) takže jsme moc nepokecali :-D ale ted, byl zase sám.. přijel za mnou do Blanska ( je z Brna ). Vyzvedl mě před bytovkou, dal mi krásnou kytku ( lilie, mé nejoblíbenější :-) minule když jsme si povídali, tak na to došla řeč a já jsme zmínila, že miluju lilie :-) velmi mě to překvapilo a potěšilo, že si to pamatoval a přinesl mi je :-) ), pomohl mi s kočárkem a šli jsme se projít. Venku bylo krásné počasí. Svítilo sluníčko, na obloze ani mráček..nádhera :) maličká mi spinkala v kočárku a my jsme se procházeli a povídali si. :-)

Věkově je naprosto ideální. Má asi 4 letou dceru, jak už jsem říkala a zrovna se rozvádí. Se ženou už spolu nežijí docela dlouho a ona má už dávno jiného partnera. Nepracuje sice v ČR ale jezdí sem docela často..

Je milej, ale to jsou ze začátku všichni :-D

Jaké mám z toho dojmy ? ..no tak celkově z něho mám dojmy celkem dobré.. je sympatický, milí, pozorný, chytrý, pracovitý..a vypadá to, že má o ně zájem :-) Gabrielka mu vůbec nevadí :-)

Rande bylo velice příjemné a pak jsme si ještě psali sms..máme v plánu další schůzku ještě tento týden, než zase odjede do práce..

Popravdě...na vztah to nevidím ( teda aspon prozatím :-D ). Možná by to šlo, ale já ještě nechci .. nejsem připravená :-( 8-.

On už je sám delší dobu a vypadá to, že by mě bral všemi deseti...vlastně ano..líbí se mi a dokázala bych si představit jako svého partnera, ale měli jsme teprve 3 rande, ještě ani pusa nebyla :-D hihi :-) takže je brzo dělat nějaké závěry.

Kdo ví, co se z toho vyklube..ráda ho vídám, těší mě, když mi napíše, ráda s ním trávím čas..tak jsme zvědavá, kdy budu připravená a kdy to příjde :-) a zda s ním, nebo se ještě objeví někdo jiný ?! :-) :-) :-)

IMG_3996 IMG_4002 IMG_4003 IMG_4005
18.02.2015 17:41:21
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.