Kluk, sprcha, špindíra

Dobrý den, 
jsem tady nově a moc nevím jak to tu chodí, ale přečetla jsem si několik dotazů a rad a přijde mně, že si tu nikdo nenadává a neposmívá, což je úplně super. Zkusím sem teda také dát svůj problém a vylít si srdíčko a poprosím o názor nebo podporu a radu. 
Začnu od začátku. Před Vánocemi jsem se seznámila s jedním klukem, je ze Sloveska. Předtím jsem nikdy s nikým nechodila. Vlastně jsem se s ním potkávala průběžně v zimním semestru a vždycky v blbýh situacích. Hned první týden v menze jsem zablokovala celou frontu, protože se mně podařilo zablokovat celý objednávkový automat, ale on byl ten, který z tolika lidí mně pomohl nebo se spíš o to aspoň snažil. Pak mě viděl v bazénu v pozici alá rozjetá žába, když se mně kamarádka snažila naučit šipku a pak znova v menze, když se mně zavřely dveře a já na sebe vylila celý tác. Prostě vždycky když jsme se potkali, tak to byl průser a já ze sebe dělala větší a větší blbku. 
Až před Vánoci jsme na sebe narazili v mojí práci a pak přišel druhý den znova a pak zase přitom nic nechtěl .... až z něho vypadlo, jestli bych s ním nešla na kafe. No a od té doby jsme tak nějak spolu. Je fajn, szmpatický, zábavný, pozorný, občas mi donese krásnou kytičku, cítím se s ním prostě jako v jiném světě, jako kdybych to nebyla já, to ošklivé káčátko. Nejsem zrovna idolem štíhlosti a krásy a kluci se mně spíše vyhýbali, kromě dvou výborných kamarádů, ale to je něco jiného. Nikdy jsem nedostala od kluka pusu, až od něho. Nejsem úplně tlustá, jako že bych měla velké břicho, hubeňour také nejsem, ale mám velká prsa a zadek a to jako že fakt, a to už od základky. To je takové moje prokletí.
Ale abych se dostala k tomu hlavnímu, proč to píšu. Včera jsme spolu byli na pokoji, koukli na film, povídali a bylo to moc fajn. On mě hladil po po rameně a po noze a já si o něho opřela hlavu (u toho filmu). No a bavili jsme se o jedné romantické scéně a o líbání a tak jsme se začali líbat a on navrhnul že bychom si mohli dát sprchu. Já nejdřív nechtěla, ale pak jsem souhlasila, ale že se nechci svlékat a zůstanu v prádle. Bylo to fajn, voda příjemná, hlazení a líbání, docela jsme si to užívala. Ale pak to přišlo vše se pokazilo. On mně začal mačkat za zadek a pak za prsa a to docela hodně a chtěl abych si sundala podprsenku i kalhotky a já moc nevěděla co dál. Už tak jsem se styděla. Nakonec jsme řekla, že potřebuju čůrat, to jsem neměla dělat, protože on že jestli se nevyčůrám před ním, že to je to nejlepší co může být a jak ho to vzrušuje. Já nechtěla, ale on mě pořád přesvědčoval a přemlouval a prosil, že jsem to nakonec udělala. Sundala jsem kalhotky a to byl další problém, protože nejsem vyholená a jeho to strašně překvapilo, byl úplně udivený a divil se. Chvíli jsme si dřepla, ale pak jsem to vzdala, připadala jsem si jako ta největší špindíra na světě a začala jsem brečet a křičet na něho ať jde pryč. On se omlouval a chtěl mě obejmout, ale já dostala takový hysterák, že jsem ho kopla, nevím jestli přímo do rozkroku nebo do břicha. Až teda odešel, ale pořád se omlouval. Prostě jsem to celé pokazila. Celou noc jsem nespala. Volal a psal i zprávy, kde se omlouval. Ale nereagovala jsem na to. Je mně to strašně líto a mám ho pořád ráda, to je právě to, že ho miluju. Když nad tím tak přemýšlím, tak když jsem před ním stála bez těch kalhotek, tak se mu ani pindík nepostavil. To opravdu když nejsem vyholená, tak je tak hrozné? To jsem jediná ženská na světě, která není vyholená v klíně? Proč si připadám tak blbě a je mně pořád špatně? Co mám dělat? Nechci ho stratit, ale ani se omlouvat. Co byste dělaly na mém místě? Budu ráda, za každou radu ...  
  
13.03.2019 9:23:46
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.