Jak rosteme
Tomášek má 0 roků a 9 měsíců

  • 11.02.2019
  • Měří 73,5 cm
  • Váží 8,66 kg

Za dva dny 10 měsíců ❤️ 10 nádherných měsíců 😊 ale abych tady nepsala jen ze je všechno super, tak začnu tím s čím bojujeme :) porad bojujeme se zvracením, ale uz jsem to skoro všechno vychytala. Zvraci hlavně jogurt a když je něco hodne tekuté, proto si musím dávat pozor i kolik mu dávám pít vody/čaje. A potom blije i kaše, muže mít jen kaši od nutrilonu, a všechny presnidavky i kapsicky, kromě těch od firem bebivita a dm - jejich značky. Další věc je, ze furt bojujeme s ekzémem, ale uz ne tak jako dřív, každopádně tomaska musím promazavat mastickou porad, tzn. Několikrát denně.
Dnes jsme byli na desetimesicni prohlídce a domluvily jsem se s doktorkou, ze bych chtela, aby se na tomaska podívala fyzioterapeutka, protoze porad nesedí. Ja vim, ma jeste čas, ale on to sezení úplně přeskočil, a nepřijde mi, ze by si vůbec někdy sedat chtěl. Zatím chci jen názor, případně aby mi poradili, jak motivovat k tomu sezení nějakou nenásilnou formou :) takhle k těm trosku negativním věcem..
Pozitivní je, ze Tomášek je jinak hrozne šikovný. Krasne papa, dokonce uz moc ani nemixuju jídlo, je schopny spapat všechno uz jen namackane. Snídani uz ji jen sám v zidlicce, pečivo na kousky, zerve, šunku, nějaké ovoce (ale to uz cca od 7 měsíce).
Až na to sezení je jinak velmi šikovný, uz lozi, stojí, chodí kolem nábytku 😊
Zvatla, vola, opakuje slova - snaží se teda opakovat :) je ho všude slyšet ;)
Spi porad 3x denně, a kojí se 2x v noci a 2x přes den.
Porad se směje, uz se začíná i stydět, a miluje se porad chovinkat. Takovy velký kluk a maminka ho porad uspava na rukách a s písničkou, protoze jinak to miminko nechce usnout 😂
Děla pápá, pacipaci, tak jsem veliký, natahuje ručičky na chování, brm brm na rtiku :)
A ma 8 zubu :)
To je asi všechno, jestli si jeste na něco vzpomenu, tak to pripisu 😆

16.02.2019 10:33:33
Emoce:
Komentáře:

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.