Zpestření milování

Otázku položila: Anonymní uživatelka #348874 12.7. 13:02

Dobrý den, měla bych takový trapný dotaz. Začnu takhle, s manželem jsme rozjímali nad tím, že naše postelové hrátky jsou pořád stejné, takové šup tam, šup ven a je hotovo. Bavili jsme se o tom, co by kdo chtěl vyzkoušet, o takových tajných přáních nahlas. Z manžela vylezlo, že by chtěl obrácené role, že by mně pořídil kalhotky s přidělávacím pinďou a já bych dělala chlapa. Docela mě to překvapilo, vůbec jsem to netušila, že po tomhle touží. Ráda bych mu to splnila, ale zároveň si to neumím představit samu sebe takhle, protože mně to přijde …….. nezvyklé? Já bych zase chtěla vyzkoušet milování na neobvyklém místě s trochou napětí, že by nás třeba mohl někdo načapat nebo tak něco, jenže taky nevím jak bych na to reagovala, jestli by nepřevládl strach. A ani nevím co vybrat za místo. Když o tom přemýšlím, tak si přijdu, že jsme úplně ujetý, ale zase mě to láká vyzkoušet. Tak zase tak starý nejsme, abychom trochu to milování okořenili. :-D Jen nevím jak na to …. máte někdo podobné pocity a zkušenosi? A co jste zkoušely za neobvyklá místa, pro inspiraci? Děkuju za pochopení.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Eleshiar12.7. 14:13

  Obracene role se asi bat nemusite. Pokud si na to netroufate, staci mu dat ve vhodne pozici, nebo treba pri oralu prst do zadku.. pokud to teda uz nedelate :-)
  Nezvykle misto... Muze to byt treba i v aute na poli, az nekam pojedete... Nebo muj chlap mi strcil prst primo TAM, kdyz jsem si mu v preplnene tramvaji sedla na klin v minisukni :-D Ve fronte mu normalne saham na poklopec. Nenapadne samozrejme :-D Uz tohle je takova predehra a pak ani domu nedojedete 😂

 • Možnosti na zpestření je mnoho a je jen otázkou, co by se vám líbilo a kam až jste ochotni zajít v experimentování;-) pokud tě láká venkovní dobrodružství, tak auto je nejjednodušší místo a zaparkovat stačí na odlehlejsim místě, no a pak různé kabinky nebo třeba někteří to zvládají na koupališti (dlouhá volná sukně podmínkou).
  A k manželovi přání, není také nesplnitelne, ale začala bych spis s prstem, dildem pokud se necítí na prst. Hlavně se nastuduj jak na bezpečný anální sex, jak dodržet hygienu;-)

 • Francy12.7. 20:55

  Poloha zezadu a já vykloněná z okna, ve škole na různých místech, třeba schodiště bylo dobrý, kabinka na převlékání na bazéně (při odchodu na nás uklízečka divně koukala :-D ), na louce, u známých doma a na zahradě. A pak klasika, různě po bytě a můj favorit je sex na stole, respektive já ležím na stole a partner přiráží ve stoje. Ještě bych určitě chtěla zkusit kabinku v obchodě, při tom bude přeci jen větší napětí než na bazéně :-D

 • Do obrácených rolí bych nešla, připadá mi to nechutný a přítelovi taky, ale jestli vám to nevadí, tak bych do toho šla ;) Hlavně použít dost lubrikantu :D A nezvyklý místa.. Zkoušeli jsme to v autě na takový cestě do lomu, kde by nikdo neměl být ptz je tam zákaz vjezdu i vstupu .. no a zrovna tam šli 2 chlapi s dítětem nabrat kýbl písku (asi na pískoviště) :D :D takže vzrůšo. Zkoušeli jsme i v lese, ale byla nám při tom zima, tak jsme to nedokočili. Jednou jsme šli do sprchy a ani jsme tam nedošli, rozdali jsme si to na chodbě (blbej nápad, měla jsem celý záda spálený od koberce :/), ale vedle spali jeho rodiče, takže taky docela adrenalin. Jednou mě dokonce ohnul, když jsem se koukala z okna, řvala jsem pak na cellý sídliště z okna :D Ale třeba v kabince jsme se netroufli.

 • anickacechova13.7. 9:30

  V lesiku o Strom nebo na zemi na mikine je to fajn. Doma na pracce, ve sklepe, v susarne. V aute je to taky super, v koupelne o neck ohnout nebo na 4 na zemi. Je spoustu moznosti jen popustit uzdu fantazie. Obracene role bychom urco nechteli ale pokud se na to citis proc ne.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 69 822 otázek, kterým se dostalo 233 102 odpovědí a 369 031 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist