Byla jsem na těhotenském vyšetření: Ultrazvuk

17.1. 0:00

A jak vyšetření dopadlo?

Dnes 24+2 kontrolní UZ (v UZ 21.tt našly cystu choriodálního plexu vpravo 6nn) v mozkové komoře a jsou pryč.Dněšní kontrolní UZ ukázal že už se nespíš vstěbali ..UUUUUUFFFFFFFFFFF :-) no a fotečku nám naháněla paní doktorka dost dlouho ale mimi nespolupracoval,měl hlavinku schovanou u placenty a před hlavou vedl pupečník a ještě si skřížil ruce před obličejíkem :-( ne ne se ukázat a to tam byla dr. která to as umí a fakt se snažil a ještě jí bylo pak líto,omlouvala se mi,žře proste nešla udělat lepčí fotka :-)

17.01.2012 13:12:08
Emoce:
Komentáře:
  • Bývalá uživatelka #43005 26.8.2013 13:00

    To máš zlatý dítě, teda aspoň v noci:-D Taky bych to brala. Sára mi takto spala zatím jenom jednou. Normálka už vydržela spát skoro 7 hodin tahem a teď se zase budí maximálně po 5-ti hodinách při prvním usnutí a pak vydrží maximálně 3 hodiny až do rána. Spávala líp, než teď. Ale je fakt, že na rozdíl od Matyáška mi spí i přes den:-) Tak nevím, jestli je to zase spurtík, ale pokud jo, tak ho mámě 5 dní v týdnu:-D:-D

  • Luciferaza 26.8.2013 14:24

    Mně taky Ivanko přeci v šestinedělí pár nocí spal těch pět, šest hodin, ale pak se zase začal budit po třech hodinách. :-D takže uvidíme, jak to dopadne, ale moc šancí tomu nedávám, že by mi spal už tak pořád. ;-)

  • Bývalá uživatelka #43005 26.8.2013 19:12

    No mě syn spal celou noc tahem už někdy ve třech měsících a v noci vstával před tím maximálně 2x. To Sárinka chce papat mnohem víc. I přes den:-D je to můj nenasyta:-D:-D

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.