Jak rosteme
Adélka má 0 roků a 5 měsíců
- 05.05.2013
- Měří 66 cm
- Váží 6350 kg
Byla jsme poprvé nemocná se zánětem průdušek a trochu jsme zhubla, ale ted už baštím kaše, ráno i večer, zkusila jsme prvního pribiňáka,tak to zase naberu zpátky.
02.05.2013 13:56:45
My jsme teda ty vakcíny raději rozdělili, páč maminky v mém okolí měly s pícháním obou najednou docela špatný zkušenosti (vysoký teploty, problémy s dechem, bolesti bříška). Ale každý mimčo je jiný a většina to asi zvládá levou zadní, pač se to tak běžně píchá. My po hexe měli dvakrát reakci zvýšenou teplotu a otok ještě ten den večer, max druhý den ráno, synflorix zatím dvakrát bez reakce, ťuk ťuk.
Určitě bych příště rozdělila, pokud je k tomu pediatr alespoň trochu svolný, tak je to jedině ku prospěchu.
S jinou reakcí než teplotou a otokem, že se nesetkal? To má tedy štěstí, nebo se maminek neptá.
Nejdůležitější je očkovat naprosto zdravé dítě, někdo ti řekne, že rýma nebo kašel nevadí, ale s tím tedy krajně nesouhlasím. Já neočkuji ani když má malá třeba jen zvětšenou uzlinu nebo je nemocný či nachlazený kdokoliv z nás.
No já to rozdělit původně chtěla, ale holt jsem se nechala ukecat
. On teda říkal, že je to na mě, ale že to radši očkuje dohromady. Tak asi má štěstí, že se s tím nesetkal. Říkal mi, že kdyby se cokoliv jiného objevilo, tak mám hned volat, tak se snad ostatní taky ptá.
Taky bych nenechala očkovat, kdyby měl rýmu.
Já mám dost víru v homeopatika, že případnou reakci zmírní.
taky jsme měli odděleně. Naše dr. to najendou ani nepíchá. Očkování přecijen je zátěž, tak proč to do nich cpát hned dvounásobnou dávkou...a nikdy jsme žádnou reakci neměli
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.